Тернополяни насміхаються над дуже оригінальним рецептом лікування кору

0
558

Сьогодні у Тернополі найчастіше обговорюються дві теми. Перша – оплата за проїзд у громадському транспорті. Тут міська влада обіцяє докласти максимум зусиль і таки навести лад у цій сфері. Друга – захворюваність на кір. Тут та ж сама влада переконує тернополян, що епідемія нам найближчим часом не загрожує.

Попри це, люди самі починають шукати методи порятунку від цієї хвороби. Так, Юрій Богданович десь в Інтернеті відшукав доволі оригінальний рецепт лікування кору. І поділився ним у групі «Тернопільські плітки».

Отже для того, щоб вилікуватися від кору, достатньо лише накритися червоною тканиною. А якщо замотатися у неї з головою, то це дасть гарантію, що судини в очах не потріскають.

Зрозуміли, що люди не могли пройти повз такий рецепт і почали активно його коментувати. Дехто зауважив, що судини в очах автору врятувати вдалося, а ось у голові потріскали і то всі. А ще коментатори запевняють, що в СРСР на кір не хворіли, бо тоді усюди висіли червоні шматини.

А хтось на повному серйозі додав, що колись кір не вважали аж такою страшною хворобою. І лише зараз через нього чомусь почали панікувати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ