Як «Тернопільміськтеплокомуненерго» заробляє дуже великі гроші на холодному повітрі

0
576

Тернополяни, у яких нема субсидій та індивідуального опалення, з великим нетерпінням очікують початку опалювального сезону. Люди не настільки чекають тепла у квартирах, наскільки рахунків за цю послугу. А вони такі, що одразу стає спекотно. Причому сума залежить від температури повітря за вікном. І на зворотній стороні рахунків навіть друкують таблицю температур зовнішнього повітря.

У моїй квартирі батареї стабільно прохолодні. І не має значення – мінус за вікном чи плюс. Подейкують, що таке не лише у мене. Деякі тернополяни навіть намагаються якось боротися з цим явищем і викликають представників цієї організації. І ті навіть приходять. І приносять свої градусники. А на них одразу виставлена така температура, що у квартирі потрібно відчиняти всі вікна, інакше можна отримати тепловий удар.

До чого я веду? А до того, що я хотів би таки платити гроші за температуру повітря у моїй квартирі, а не за вікном. Ось тільки у «Тернопільміськтеплокомуненерго» мало кого хвилює – мерзну я чи ні. Їм головне, щоб на вулиці було якомога холодніше і тоді можна виставити більший рахунок.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ