У Тернополі почали розповідати неймовірні історії про водіїв маршруток

0
1049

Історія ця трапилася не зі мною, тому переконувати вас, що вона точно була, таки не буду. З іншого боку, людині, яка це розповіла, довіряти можна.

У Тернополі зараз усі нарікають на водіїв маршруток – не дають квитків і все. А якщо дають, то кажуть люди, що якісь фальшиві. Подейкують навіть, що окремі водії змушують членів своїх сімей ледь не цілу ніч малювати від руки оті квитки. А ще містом почали ширитися чутки, що вже навіть запрацювала якась підпільна друкарня, де і друкують фальшиві квитки.

А ось той мій знайомий розповів про зовсім інший випадок.

Сідає він днями у маршрутку. Ні картки тернополянина, ні електронного проїзного квитка не має, бо рідко користується громадським транспортом. Дає водієві 5 гривень і з почуттям виконаного обов’язку йде шукати у салоні вільне місце. Аж тут водій його зупиняє:

– Молодий чоловіче, візьміть, будь ласка квиточок. А то прийде контроль і ви заплатите 100 гривень штрафу. Воно вам треба?

Моєму знайомому воно, звичайно, було без потреби. Тому він взяв квиток. Усю дорогу думав, що серед водіїв тернопільських маршруток трапляються і такі ось диваки.

До слова, тернополяни уже починають нарікати і на відсутність контролерів у маршрутках. Подейкують, що ще нікому не вдалося їх побачити…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ