Четверо тернополян врятували генерального прокурора Юрія Луценка

0
503

Сьогодні засідала Тернопільська обласна рада. Попри ряд інших питань обласні депутати вирішили звернутися до Президента і Верховної ради з вимогою відправити у відставку Генерального прокурора України Юрія Луценка.

На офіційній сторінці тернопільської «Батьківщини» навіть з’явилася інформація, що ініціювала це питання саме ця фракція. Навіть більше, повідомляють, що 34 депутати проголосували «за».

Довідавшись про такий мужній вчинок тернопільських обранців, Юрій Віталійович почав пакувати речі і шукати знайомих у службі зайнятості. Бо працювати таки десь треба, а коли у тебе ще й на утриманні жінка третього тисячоліття, то і робота має бути відповідною. Та не встиг поки що генеральний прокурор здати порожні пляшки з-під мінеральної води, як стало відомо, що ситуація кардинально змінилася.

Ходять чутки, що четверо депутатів Тернопільської обласної ради, моцно почухавши потилиці і зваживши усі «за», прийшли до висновку, що вони таки «проти». І що ці четверо, до слова, усі з блоку БПП, відкликали свої голоси за це рішення. Подейкують, що мова йде про Петра Гадза, Олександра Самсоненка, Володимира Іванишина і Миколу Пилипіва.

Отже, Юрій Луценко тепер може спати спокійно і не втрачати апетит. А ось чи так само спокійно тепер себе будуть почуватися депутати, які не здогадалися вчасно включити задню передачу, це ще те питання…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ