Шкарпетки і светри – тернопільські телевізійники прийшли на зйомки у майже домашньому одязі

0
670

– Ми не втомилися від гламуру і причина не в тому, що в країні війна. Оскільки цього року формат домашньої і теплої обстановки, то ми маємо відповідати тому формату. Це задум нашого режисера Наталі Денис. Ми багато соціальних речей робимо. На схід виїжджали і журналісти, і оператори. Але вважаємо, що варто додати людям оптимізму. Тим, які повернулися зі сходу, їх сім’ям. І тим, кого, дякувати Богу, не торкнулася війна. Але Різдво прийде і додати якогось святкового настрою, добра, радості, віри в щось, думаю, це одне із завдань ЗМІ. – розповідає директор телекомпанії “TV-4” Юлія Винокур.  Під час зйомок новорічної програми телевізійники відмовилися від вечірнього і вишуканого одягу. Прийшли в светрах, джинсах, з простими зачісками.

– У різні часи було різне. – продовжує Юлія Винокур. – І карнавали знімали, і автомобільні шоу. Не можна повторюватися. Кожного разу – щось інше.

Від вечірніх суконь і підборів нам неважко було відмовитися. Хто хотів, той підмальовувався. Хто не хотів, той цього не робив. Але камера вимагає макіяжу. Ми можемо бути дуже красивими від природи, але для камери, для яскравого освітлення все-таки треба хоча б припудрувати обличчя. Це вже технологічні вимоги, яких потрібно дотримуватися.

На зйомки прийшли усі – від ведучих новин до головного бухгалтера. Співаків запросили  небагато.

– Основний гурт – «Лос Колорадос». – продовжує Юлія Миколаївна. – Вони виступали вживу на вулиці. Вдягнуті у светрах і шапках. У когось був піджак, але зверху смішний шарф зав’язаний. Але учасники «Тріоди», наприклад, виступали у вишуканих фраках, в чорних костюмах і сорочках. Вони вирішили саме так. На фоні ялинки і каміну це також виглядало дуже стильно.

Люди під час зйомок були розкутими і вільними, але я не думаю, що це вплив одягу. Не це є головним. Найважливіше – стосунки. Це – порозуміння, атмосфера, настрій. Якщо ти є природнім, щирим, веселим і дружнім, глядач це побачить. Повагу і увагу колег один до одного видно. Це помітно і за столом, і біля ялинки, і в іграх, конкурсах.

Під час зйомок новорічної програми телевізійники насправді не намагалися розвіювати стереотипи щодо зовнішності працівників телебачення.

– Це – такий формат. – пояснює. – Режисер Наталка Денис так і сказала: «От уявіть, що ви приїхали в Карпати чи на якусь дачу, садибу, де є камін і вихід в двір, щоб пограти в сніжки. Як би ви вдягнулися? На підборах? В сукні? Напевно ні. Ви прийшли б в тому, в чому затишно, тепло і зручно». Тому кожен прийшов, в чому хотів. Хтось узяв в’язані шкарпетки, хтось теплий светр, хтось ще щось. Я, наприклад, ходила в светрі зі сніговиками. Ще була в мене сукня, спеціально її купила – смішна, яскрава. Якщо придивитися, на ній зображені голови новорічних оленів. А зверху – кожушок. І мені так було зручно, і святково, і тепло, і комфортно, і затишно.

Ну як можна грати у смішні ігри із вишуканими зачісками і в довгих сукнях на якихось підборах?  Скакати, бігати чи ще щось. Воно ж буде смішно і неприродно. Змагання були і на допитливість, і на знання, і на жарти. Змагалися працівники телебачення із  відомими тернополянами. Були і  директор школи, і лікар, і перукар-стиліст.

Зйомки новорічної програми тривали у Великих Гаях в “Садибі лісовій».

– “Садиба лісова” – партнер нашого свята. – продовжує директор телеканалу. – Цю садибу ми винайняли на добу. Намагалися нічого не зруйнувати, бо там дуже комфортно і затишно. Ми вдячні усім партнерам, бо без їх підтримки складно організовувати подібні проекти.

Їжу для гостей працівники телеканалу готували самі.

– Дещо ми таки замовили, щоб на стіл поставити. – додає Юлія Винокур. –  Але колеги робили салат олів’є, канапки. Готували глінтвейн.

Дівчата також напекли різдвяних пряників. Потім сиділи і їх розмальовували. Кожен вибирав собі, який хотів. Хтось вибрав зірку, хтось ангелятко. Наприклад, я вибрала четвірку. Тому що – TV-4. Взагалі не вмію малювати і ніколи в житті не розмальовувала ніяких пряників. Але я сиділа і ту четвірку розмалювала, потім прикрасила її зірками. Вона вийшла яскравою, по-багатому. Сказала: «Все, “TV-4” з такою яскравою зіркою, по-багатому – у 2018-й рік. Все у нас буде добре».

Новорічний фільм має ще одну родзинку. До кадру постійно потрапиляла кішка «Цяця».

– Кішка там живе. – усміхається Юлія Винокур. – Ми прийшли на її територію. Я так зрозуміла, що кішка звикла до людей. Там буває багато різних забав. Можливо, вона не звикла до зйомок, камер і яскравого світла. Але, думаю, вже багато всього бачила.

Новорічна програма вийде в ефір у ніч з 31 грудня на 1 січня. Наразі триває монтаж.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ