Жителі Тернопільщини усе частіше втрачають пам’ять через горілку

0
214

Сайт Про Те розповідав про випадок з трьома юнаками, які, відпочиваючи у кафе, погнули там смітники і розбили вікно. Потім хлопці виступили з офіційною заявою, що нічого не пам’ятають. Але така забудькуватість не врятувала їх від сплати 15 тисяч гривень за знищене майно. (Відвідувачі одного тернопільського кафе втратили пам’ять).

Днями ж випадок алкогольної амнезії трапився і з 16-річною жителькою Збаразького району. Цікаво, що через втрату пам’яті, вона повинна була відшкодувати точно таку ж суму.

Дівчина відпочивала у компанії друзів. Там випила трішки алкоголю, а наступного дня довідалася, що пошкодила машину одного знайомого. Проблема ж у тому, що вона нічого не пам’ятала. А чоловік вимагав відшкодування. Юнка продала золоті прикраси і віддала гроші. Ось тільки з часом про випадок дізналися родичі дівчини. Вони і звернулися до правоохоронців.

Ті поспілкувалися з «постраждалим» і з’ясували, що ніхто нічого не пошкоджував. Просто 24-річний чоловік вирішив трішки підзаробити. Тепер його звинувачують у шахрайстві.

Із цих двох історій варто зробити висновок – пити потрібно в міру. А ще краще – зовсім не пити. За що і вип’ємо…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ