Олег Барна позбавив брата звання державного службовця

0
968

Сьогодні Верховна рада прийняла проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби. «За» проголосувало 234 депутата.

З представників Тернопільщини Михайло Головко і Роман Заставний не голосували. Тарас Пастух натиснув кнопку «проти». А Микола Люшняк, Ігор Побер, Тарас Юрик і Олег Барна закон підтримали.

Чи не найголовнішою зміною після підписання Президентом цього Закону буде те, що голови обласних державних адміністрацій і їх заступники більше не будуть вважатися державними службовцями. Навіть більше, людей на ці посади відтепер Президент призначатиме без будь-якого конкурсного відбору.

Аналітики уже ведуть мову про те, що цей законопроект покликаний не настільки навести лад у державній службі, наскільки є підготовкою до майбутніх президентських виборів. І тепер голови ОДА зможуть паралельно ставати керівниками виборчих штабів Президента, як це було у часи правління Віктора Януковича.

Щоб там не було, але Степан Барна залишився без певних пільг, які давало звання держслужбовця. І залишився не без допомоги брата.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ