За що на Тернопільщині старша жінка вимагає посадити молодшу до в’язниці

0
333

Між двома жінками, які живуть в одному помешканні у селі Івачів Зборівського району давно були неприязні стосунки. І не дивно, адже старша була для молодшої свекрухою. Хоча 29-річна жінка і не оформила стосунки із сином пенсіонерки, але давно живе у нього вдома. Жінки часто сварилися.

Крім того, так звана невістка ніде не працює. Але жити при цьому хотіла добре. Вона і зауважила, що «свекруха» веде доволі економний спосіб життя і аж ніяк не витрачає усю пенсію. Ось і вирішила трішки їй у цьому допомогти.

Викрала банківську картку і подалася до райцентру. Там і зняла усі наявні кошти – 5900 гривень. Ось тільки розкошувати довго не довелося. «Свекруха», помітивши пропажу, одразу звернулися до правоохоронців. А ті без проблем встановили, хто доклався до крадіжки.

Молодиця у скоєному розкаялася. Але не тут то було. Потерпіла вирішила, що не варто пропускати таку нагоду позбутися нелюбої «невістки» і не лише вимагає повного повернення грошей, а й притягнення до кримінальної відповідальності. А за такий вчинок можна опинитися у в’язниці строком до трьох років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ