Цікаво, хто у Тернополі дозволяє таке будівництво (фото)

0
2483

Уявіть собі – живете ви у маленькому будиночку у центрі міста. Рік живете, два, десять. Багато років живете. І кожного дня виглядаєте у вікно. Не скажу, що за вікном якийсь неймовірний пейзаж, але щось таки та видно.

І ось одного не зовсім чудового дня ви виглядаєте у вікно і бачите глуху стіну. Так, так, якась добра душа також збудувала собі маленький будиночок, якраз перед вашим вікном.

Саме така халепа трапилася з мешканцями одного будиночку по вулиці родини Барвінських у Тернополі. Не вчора трапилася, не місяць тому. Давно вже.

Я не знаю, хто той спритник, якому вдалося отримати дозвіл на це будівництво. Не знаю, в які кабінети він заходив і які аргументи наводив. Мене це не цікавить.

Я про інше подумав. А якщо завтра якийсь такий самий нахабно-хитрий задумає збудувати і собі будиночок, але вже перед вікнами отієї хатиночки? Що тоді? А тоді напевно власник миттєво згадає і про норми, і про правила.

А чи вдасться таки збудувати там ще одну хатинку? А чому б і ні. Тут же все залежить від того, в кого будуть сильніші аргументи, адже якщо у Тернополі хтось таке будівництво дозволяє, значить і переконати його, при правильному підході, можна.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ