У тернопільському парку качатимуть нафту?

0
719
Фото з сайту Збудовано в Тернополі
Фото з сайту Збудовано в Тернополі

У парку Національного відродження знову щось будують. Тернополян цим фактом уже не здивуєш – ми давно звикли, що міські парки перетворюються на будівельні майданчики.

А у цьому випадку не дуже і пообурюєшся. Адже мова йде не про черговий супермаркет чи багатоповерхівку, а про тенісні корти. Здавалося б, це чудово, що у місті думають про розвиток спорту і дозвілля тернополян.

Але тут є маленьке але. І полягає воно хоча б у тому, хто саме будує.

Сайт Про Те про це уже писав у публікації «Односельці голови ОДА збудують тенісний корт у Тернополі?» І все ж варто ще раз нагадати, про що саме йшла мова.

Тендер на будівництво тенісних кортів у парку виграла фірма ПП «Дружбанафтопродукт». Дивна назва для організації, яка займається будівництвом. Чи не так? Ще дивніше, що фірма ця займається гуртовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Хоча для Тернополя у цьому нема нічого дивного. У нас фірма на балансі, в якої нема не те що жодного трактора, а навіть віника з лопатою, виграє тендер на прибирання міста. То чому ПП «Дружбанафтопродукт» не може займатися будівництвом?

Тим більше, що згідно з інвестугодою, у це будівництво мають вкласти 8 мільйонів гривень. Натомість отримають право на оренду цієї ділянки. І орендуватимуть її цілих 20 років.

У цій історії є ще один цікавий нюанс. Фірма ця зареєстрована у селі Нагірянка Чортківського району. Саме з цього села родом народний депутат Олег Барна і його брат – голова Тернопільської облдержадміністрації Степан, також Барна. Цікавий збіг, чи не так?

Отже – будівництво розпочато. А ось чим воно закінчиться – тенісним кортом черговою бензоколонкою, чи може навіть нафтовою вишкою, покаже час.

Тут уже тернополянам залишається бути пильними і контролювати процес будівництва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ