Тернополяни готові ставати грудьми на захист бруківки

0
367

granitnaya-bruschatka-ternopol_-bruschatka-ternopol_-165231bХто б що не казав про бруківку, але значна частина тернополян вже встигла не лише звикнути до цього покриття, а й полюбити його.

Принаймні такий висновок можна зробити з повідомлення пана Ігоря, яке він залишив на сайті Тернопільської міської ради, у розділі «Питання-відповіді».

«Доброго дня. Ми, мешканці вулиці Леся Курбаса 2, дуже вдячні меру за те, що нам встелили біля будинку бруківку. Але радість наша буде недовгою, тому що мерія дозволила зробити реконструкцію старої будівлі, яка тут дуже довго стояла закинута. Це добре. Але ми, мешканці, просимо вас втрутитися у ситуацію з під’їздом до будови, тому що вся важка техніка їздить через нашу бруківку і возить важкий вантаж. Тим самим руйнуючи бордюри, які застрягають в землю і бруківку, яка не розрахована на такий вантаж. Тож просимо втрутитися в ситуацію і оглянути схему під’їзду до будівництва. Якщо ви нам не допоможете, то ми заблокуємо самі цю будову і не дозволимо руйнувати бруківку. Чекаємо відповіді. Дякуємо».

Так що відтепер забудовникам доведеться зважати на бруківку, а то можна отримати серйозні неприємності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ