Тернополяни дуже просять уже включити опалення

0
998

Як відомо, опалювальний сезон має розпочатися 15 жовтня. Хоча, якщо середньодобова температура нижча 8 градусів, то опалення можуть включити і раніше.

І хоча у Тернополі кілька днів доволі холодно, батареї також холодні. Саме про це ведуть мову тернополяни на сайті міської ради у рубриці «Питання-відповіді».

Пан Володимир пише: «Шановні, розпочніть уже опалювальний сезон, бо уже більше 3 діб середня температура нижче 8 градусів – удень +12, вночі +3.

Але найбільше звернень щодо опалення навчальних закладів і особливо дошкільних.

Пані Оксана цікавиться, коли нарешті включать опалення у школах, адже у класах температура заледве сягає 15 градусів.

Тернополянка, яка назвалася «Мамою», цікавиться, коли почнуть опалювати садочки. Жінка пише, що довелося забрати дитину з садочку через те, що у групі неймовірно холодно, а ризикувати здоров’ям дитини вона не хоче.

Її підтримує і пані Оксана, запевняючи, що у групах температура повітря 11 градусів і діти почувають себе доволі некомфортно.

Пані Жанна закликає хоча б когось із міської ради відвідати будь-який садочок Тернополя і переконатися, що діти там просто замерзають. Те саме і в лікарнях. І цікавиться, коли ж нарешті включать опалення.

Тим часом прогноз синоптиків невтішний. Мінімум до кінця тижня нічна температура становитиме 3-4 градуси, а денна – 11-12. Тобто, середньодобова буде таки нижчою за 8 градусів. Але чи почнеться опалювальний сезон раніше, поки що не відомо.

До слова, у сусідньому Львові опалювати садочки, школи і лікарні почали ще вчора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ