На Тернопільщині грабіжники не спокусилися на срібло і викрали тільки сейф

0
391

Ранок останнього вересневого дня у Бучачі розпочався із кримінального переполоху. Прийшовши зранку на ринок для проведення ще одного суботнього торгу, люди помітили, у прямому сенсі, розгромлений магазин золота “Алмаз”. – повідомляє Бучацький інформаційний портал

Поліція прибула вже на залишене місце злочину. Крадії виявилися передбачливими й одразу ж підготували собі шляхи для відступу: виламали шлагбаум та ворота ринку. А потрапили сюди зі сторони в’їзду з вулиці Галицької (біля магазину “Фуджі”), завбачливо уникаючи камер відеоспостереження.

За словами власника, злодії під’їхали до зачиненого магазину, пошкодили ролети, зачепили чимось грати до авта, вирвали їх та зламали двері. Увірвавшись до приміщення, вони перевернули прилавок та дісталися до одного з сейфів.

“На срібло, яке впало на підлогу, навіть не дивилися”, – зазначив потерпілий.

Напевно, хтось їх таки налякав – іншого сейфа винести не встигли. Розмір завданих збитків встановлюється, розпочато пошук злочинців.

Орієнтовний час скоєння крадіжки: 5-6 ранку. Якщо Ви стали свідком цього пограбування, або володієте інормацією, яка може допомогти слідству, звертайтеся до поліції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ