Такими темпами ремонт дамби у Тернополі триватиме ще дуже довго (відео)

0
718

Ремонт дамби у Тернополі справа ніби і потрібна. Хоча багато хто шкодує за старою, як кажуть ще австрійською бруківкою. З іншого боку цей самий ремонт створює певні незручності тернополянам через постійні затори у тому місці.

Щодо заторів, то до сьогоднішнього дня мені у них стояти не доводилося. Та й сьогодні «проскочив» той шмат дороги практично без них. Зате звернув увагу на дещо іншу особливість цього ремонту.

За двадцять хвилин восьма там ще нікого не було. За десять хвилин перша – там вже нікого не було. Щоправда, стояла якась техніка і кілька шуфель. Для повноти картини варто зауважити, що помітив таки двох чоловіків у яскраво помаранчевих жилетках. На жаль, у кадр вони не потрапили. Але чоловіки не ремонтом займалися – сиділи на лавочці і приймали сонячні ванни.

Можливо це мені настільки пощастило, що побував у тому керунку до початку робочого дня і в обідню перерву. Але як на мене, об’єкт, який створює такі незручності жителям міста, мали б ремонтувати без обіду і навіть без перекурів. Якщо ж ремонтні роботи продовжуватимуть у такому темпі, то тернополяни ще не один місяць стоятимуть у заторах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ