Тернополянам пропонують присісти на диван, щоб потім з нього встати

0
437

Всеукраїнська акція–провокація: «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність»
Встати з дивану й діяти – можливо! Під час акції–провокації українці спробують вирішити свою проблему власними силами. Варто лише почати.
ДАТА: 23 серпня
МІСЦЕ: Театральний майдан
ЧАС: 13:00-15:00
Мета акції – спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Ставати активними, небайдужими та незалежними.
Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч вирішувати проблеми. Україна буде незалежною тоді, коли ми позбудемося диванної залежності. Окрім Києва, акція паралельно проводиться ще в 20 містах по всіх куточках країни.
Під час дійства активісти пропонуватимуть перехожим сісти на «Диван Незалежаності», зробити селфі з диванним героєм – Почекуном. А потім кожен має зробити вибір – долучитися до персонажа чи спробувати щось змінити у своєму місті – підписати петицію, написати звернення, вирішити нагальну проблему.
Усі зібрані звернення й підписи активісти занесуть до місцевої ради та зареєструють, аби відстежувати хід подій.
Запрошуємо також долучитися мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих до змін! Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».
Контакти: Рустам Ергешов, регіональний координатор ВІ«Активна Громада» в Тернополі , тел.098-992-83-30, e-mail:rustamchyk@gmail.com
Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ