Завтра у книгу рекордів Тернополя внесуть температурні показники

0
843

погода-1У Тернополі уже давно нікого не здивуєш рекордами. У нас усе рекордне – ковбаса, торт, глечики, пісні. Ось і погода вирішила не відставати. Адже їй також хочеться потрапити у тернопільську книгу рекордів. І робить вона для цього усе можливе.

За останні 130 років найспекотнішим було 4 серпня 1963 року. Тоді зафіксували 31,2 градуси тепла. На завтра ж синоптики прогнозують 34. Хоча за кілька останніх днів тернополяни уже звикли, що насправді повітря прогрівається на кілька градусів більше, ніж обіцяють.

І попри цю спеку мимоволі починаєш заздрити тернополянам, які гуляли вулицями міста у 1969 році. Тоді було всього 5,9 градусів.

Завтра відзначають день святої мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини. У народі її називали Поцілуйниця. Але наші предки у цей день не цілувалися, а намагалися нічого не робити на городі. Тому що цей день часто бував грозовим і люди боялися, щоб їх не вдарила блискавиця. Хоча, чомусь здається, що завтра і так ніхто не піде на город. Тут – максимум до якоїсь водойми добратися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ