Чому тернопільська молодь не хоче працювати на пенсіонерів?

0
1076

пенсіонериМені вже 39. Так, не соромно говорити про свій вік, бо я мудра жінка – маю хай невелику, але сім’ю, хоч не престижну й високооплачувану, але роботу. Та з кожним роком, я думаю про… пенсію. Ой, не смійтеся тільки. Бо останні реформи мене бісять. Особливо пенсійна.

Я отримую оту мінімальну. Точніше, з усіма її відрахуваннями – майже половину мінімальної. Звичайно, беруть з мене й на утримання пенсіонерів у ПФ. Але собі на пенсію, я вже не маю з чого відкладати: школа, діти, комунальні, продукти, лікування, одяг, відпочинок…

Ці роздуми не дають мені спати. Аби набрати потрібного стажу – я маю працювати до 70 років, а то й більше. А щоб наскладати на пенсію, то треба ще дві роботи. А як же час з дітьми, чоловіком, батьки, які тільки чекають моєї допомоги? І я знаю, що я така не одна.

В одній з тернопільських маршруток почула від молодих хлопців: “Хулі, мені зара працювати на пенсіонерів, якщо мене на старості держава не утримуватиме?” І справді. А хулі?

То якийсь суцільний парадокс – пенсійна реформа направлена не лише проти пенсіонерів, але й проти молоді, та взагалі всього населення.

І отак процвітають тіньові ринки праці, отак беруть люди зарплати в конвертах… Хочете їх засуджувати? Будь ласка. Але від цього життя легшим не стане. Хіба для тих, хто придумує оті дебільні реформи.

Воксана ШВАРЦБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.