Чого дуже не вистачає на зупинці перед тернопільським автовокзалом (фото)

1
1722

Изображение 234Інколи не полишає відчуття, що у Тернополі якщо щось і робиться, то не заради тернополян, а просто заради того, щоб щось робилося.

Візьмімо, для прикладу, автовокзал. Зокрема зупинку громадського транспорту перед ним. Ніби гарно зробили. І бруківочкою встелили, та й дорогу, яка багато років була суцільною ямою, врешті-решт підлатали.

Та не встигли завершити реконструкцію, як на площі перед автовокзалом, по обидва боки від нього одразу з’явилися кіоски. Ну Тернопіль без кіоскі, не був би Тернополем. А як же пасажири?

Стоїть там дві лавочки. Але ж це зупинка чи з не найбільшим пасажиропотоком і тих двох лавочок явно замало.

А якщо дощ? Чи гроза? Де сховатися? У кіоску? Сумніваюся, що хтось туди пустить. Та що там дощ. У ці спекотні дні також хотілося б сховатися десь у прохолодному місці, а не смажитися на сонці. Але – нема такого місця. Не продумали чомусь.

Є за кілька метрів далі щось схоже на зупинку. І накриття і лавочки. Але розміщена вона так, що там швидше таксисти відпочивають, ніж тернополяни і гості міста очікують маршрутку.

Словом – все як завжди. Як у того, танцюриста. Ні, не того, якому щось заважає, а того, який танцював, танцював, а вклонитися забув.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

  1. Стосовно зупинок громадського транспорту, то це тема не для однієї статті! На багатьох зупинках просто не видно, який автобус приїхав…Приклади;автовокзал,Шептицького,ну а на Острозького навпроти філармонії після встановлення кіоску з виготовлення ключів приїзд автобусів видно лише з одного сидячого місця !!!Решта людей змушені стояти,щоб не пропустити свій маршрут!!!Нехай тепер за рахунок цього кіоску встановлять табло з інформацією про прибуваючий транспорт!!Ганьба!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ