0
625
Фото прес-служби футбольного клубу "Нива"
Фото прес-служби футбольного клубу “Нива”

Так склалося, що дебют відновлено-оновленої тернопільської «Ниви» у Другій лізі припав на другий тур. Перший довелося пропускати через те, що «Дніпро» з Черкас вирішив не брати участі у турнірі. Але і у суботу футболісти «Ниви» могли не вийти на поле. Керівництво білоцерківського «Арсеналу-Київщина» також мало певні сумніви чи варто витрачати гроші і зусилля на участь у чемпіонату. Через те навіть перенесли свою гру першого туру. Та врешті-решт вирішили спробувати.

Гра відбувалася у Вишнівці на нещодавно оновленому стадіоні. Тут також ситуація трішки парадоксальна. Тернопіль у Другій лізі представлений двома командами, але через заміну газону на центральному стадіоні вболівальники змушені їздити по чужих містах.

Як би там не було, гра відбулася. Варто зауважити, що практично протягом усієї гри перевага була на боці номінальних господарів. Але бувають такі дні, коли м’яч вперто відмовляється залітати у ворота. То воротар чудово зіграє, то захисники допоможуть, то каркас воріт прийме на себе удар.

Гра, можливо, так би і завершилася з двома нулями на табло, якби гості зуміли зберегти концентрацію до фінального свистка. Але коли закінчився основний час, вони трішки розслабилися, думками, напевно, уже перебуваючи у роздягальні. Не врахувавши, що грати залишалося ще цілих три хвилини. За що і поплатилися.

На другій доданій арбітром хвилині після подачі кутового Олександр Апанчук таки відкрив рахунок. Шок для одних, радість для інших, але і це ще не кінець. Ще за хвилину все той же Апанчук віддав передачу на Данила Гуральського. А той не втратив нагоди забити своїй колишній команді – 2:0.

Що тут скажеш? Ігри з такими розв’язками надовго залишаються у пам’яті вболівальників. А цього суботнього дня їх на вишнивецькому стадіоні зібралося близько тисячі.

А гравців і керівництво «Ниви» варто привітати з успішним стартом та побажати успіху у кубковому матчі проти івано-франківського «Прикарпаття», який відбудеться у середу, 26 липня, на тому ж стадіоні у Вишнівці.