У Тернополі жінка щоб захистити чоловіка, відмовилася від їжі

0
155

Чоловіка пані Оксани арештували два місяці тому. Жінка каже – незаконно. Справедливості вимагає під стінами Апеляційного суду Тернопільської області. Оголосила голодування та чекаю чергового розгляду справи. – повідомляє Медіатор

– Мого чоловіка забрали два місяці тому з відділення реанімації. У нього хворе серце. Йому інкримінують статтю307. Це пов’язано з наркотиками. Коли Юру брали під арешт – я вимагала, щоб зробили наркологічну або психіатричну експертизу. Але нічого не було зроблено. Також під час обшуку у нашому будинку нічого не знайшли. Чоловіка просто забрати. Сьогодні він голодує. Я, аби підтримати Юрія, також оголосила голодування під стінами апеляційного суду. Буду сидіти тут вдень і вночі. Завтра, 5 лютого, об 11 годині у цьому суді оскаржуватимуть рішення. Сподіваюся, що будуть якісь зміни і що я з чоловіком підемо додому.  В іншому випадку продовжу голодування, – розповідає Оксана Мищишин.

Додамо, що статтею 307 КК передбачено кримінальну відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ