Не всім подобається те, що тернополяни пишуть на парканах (фото)

0
225

b20b07f1-f3be-4a6b-921c-dbcd2fda08fcОдним із ефективних способів зниження шуму на шляху його поширення є застосування захисних смуг озеленення. Захисні насадження в містах можуть використовуватись як самостійні засоби шумозахисту і разом з іншими інженерними шумозахисними спорудами. – пише «Збудовано в Тернополі»

Спеціальні смуги зелених насаджень мають комплексний характер захисної дії – захист від шуму, вихлопних газів автотранспорту, абсорбція пилу, покращення мікрокліматичних показників міського середовища, позитивна психологічна та естетична дія на населення. Все це значно підвищує соціальну значимість озеленення як містобудівного засобу шумозахисту.

Ось таку захисну смугу у 2015 році  вирізали по вул. 15 Квітня для банальної забудови малими архітектурними формами. А декілька днів тому на даній території з’явився паркан. І практично одразу на ньому хтось написав “Незаконне будівництво” та “Кіоски кисню не дають”.

Мабуть підприємця обурили дані написи, оскільки вони привертають забагато уваги до сумнівного будівництва і днями написи замалювали.

Про те, що у цьому місці планується щось будувати сайт Про Те повідомляв у публікації «Тернополяни парканами захищають зелені зони від забудовників».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ