Тернополяни парканами захищають зелені зони від забудовників (фото)

0
288

IMG_6801У Тернополі будують. Будують хто що може – хто церкви, хто багатоповерхівки, хто готелі, хто хоча б якусь будку, лише б від моди не відставати. І будують переважно у зелених зонах, або хоча б там, де є якийсь кущик чи трава.

Ось тільки тернополяни чомусь не поділяють цього будівельного буму і протестують. Протестують мешканці будинків на бульварі Петлюри, своє невдоволення висловлюють і люди з вулиці Миру.

А ось по вулиці 15 квітня хтось вирішив не обмежуватися протестами, а перейти до реальних справ. Ще донедавна тут росло кілька тополь, від яких залишилися лише пеньки. Але залишилося ще трішки трави і кущиків. Так ось якась добра і поки що невідома душа, щоб не допустити тут забудови, обнесла оцей оазис зелені високим парканом. І тепер будь-якому забудовникові сюди зась.

Зрозуміло, що насправді усе навпаки. І уже найближчими днями тут з’явиться техніка, яка почне готувати фундамент під чергову забудову. Що саме тут буде? А хто його знає. Шиномонтаж, мийка, станція техобслуговування, щось таки та буде. Не просто ж так паркан поставили.

І воно, скажу я вам, мабуть правильно. Бо для чого на цій, одній з найбільш загазованих вулиць хоча б трішки зелені. Тим більше, якщо її можна перетворити на зовсім іншу зелень…

IMG_6799

IMG_6797

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ