Тернополяни чомусь вважають, що буквально усе за них повинен робити хтось

0
494

Люблю читати усілякі звернення-петиції до Тернопільської міської ради. Інколи трапляються цікаві речі, інколи такі перли, що цілий день ходиш з хорошим настроєм. А ось деякі прохання-вимоги важко зрозуміти. Хоча б тому, що якщо час потрачений на написання такої петиції, витратити на вирішення проблеми, то вже і писати не буде про що.

Ось одна з останніх таких. Пані Євгенія пише, що на вулиці Миру є дуже гарний дитячий майданчик. Проблема ж у тому, що на місточку, який з’єднує дві гірки, погано закріплені три дошки. А там грається дуже багато дітей і буде прикро якщо хтось отримає травму.

З одного боку, з цим важко не погодитися. З іншого, напевно існує якась обслуговуюча організація і значно простіше звернутися безпосередньо до неї. Такий варіант дозволяє значно швидше вирішити проблему, ніж чекати поки хтось у міській раді прочитає це прохання і дасть розпорядження відремонтувати гірку. Причому розпорядження дасть саме обслуговуючій організації.

Але є ще швидший варіант. Якщо там так багато діток, то у них напевно є тати. Невже жоден з них не може взяти молоток і кілька цвяхів чи шурупів і за якихось п’ять хвилин закріпити ці злощасні дошки?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ