У Тернополі бездомні собаки окупували дитячий майданчик (фото)

0
560

IMG_5932Про проблему з бездомними собаками у Тернополі йдеться давно. Виникла вона не сьогодні і чомусь здається, що вирішиться не завтра. Для цього потрібні не лише кошти, яких подейкують, просто нема, а й бажання.

Зрозуміло, що у великій кількості цих бідних тварин на наших вулицях, винна не лише міська влада, а й самі жителі Тернополя. Саме людська байдужість і безвідповідальність призводить до їх появи. А страждають потім не лише собаки, а й ті самі люди.

Скільки говорилося про покусаних собаками перехожих? А скільки батьків нарікають на великі зграї поруч зі школами і дитячими садочками?

Ось і на дитячому майданчику, що на бульварі П.Куліша, кілька таких обездолених істот облаштували собі місце для відпочинку.

І якби мене не переконували захисники тварин, але це дуже і дуже небезпечно. Адже собака – це тварина, яка захищає свою територію. А пояснити маленькій дитині, що до собачки підходити не варто, практично не важливо. Ось і доводиться батькам стежити не лише за тим, щоб дитина не впала з гірки чи її не вдарила гойдалка, а й щоб вона не стала жертвою агресивно налаштованої собаки.

І це таки проблема. І її таки потрібно вирішувати. І то терміново.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ