Інформація поширена Автомайданом виявилась звичайною неправдою (Відео)

0
174

18926177_1717235998289841_485240706_oКерівник муніципальної поліції Тернополя Ігор Максимів спростував інформацію поширену вчора від імені тернопільського Автомайдану про можливий тиск на нього у справі про затримання хабарника внутрішньою службою безпеки поліції. – повідомляє «Файне місто Тернопіль»

“Стосовно вчорашніх подій жодного тиску зі сторони керівництва міської ради на мене вчинялося. Прохання не поширювати неправдиву інформацію автомайдану. У цій справі мною було вчинено абсолютно всі дії передбачені чинним законодавством”, – зазначив керівник муніципальної поліції Тернополя Ігор Максимів на своїй сторінці у facebook.

Свої слова Ігор Максимів підтвердив й в офіційному відео коментарі.

Нагадаємо, близько 12 годин тому на сторінці Автомайдану у мережі facebook з’явилася інформація з посиланням на “власні джерела” автомайданівців про нібито вчинення тиску на керівника муніципальної поліції Ігоря Максиміва зі сторони керівництва ТМР з вимогою забрати заяву про злочин, яка фігурує у справі затримання представника поліції на хабарі.

Прикро, що така авторитетна організація народжена Революцією Гідності вдається до таких низьких провокацій.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.