На Тернопільщині грали у футбол, як у фільмі “Костолом”

0
193

DSC01777З нагоди святкування 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 6-го травня у Копичинецькій виправній колонії (№ 112) провели традиційний турнір з міні футболу, який шостий рік поспіль організовує адміністрація установи. – повідомляє Управління Державної пенітенціарної служби України у Тернопільській області.

В турнірі взяли участь чотири команди: команда співробітників установи, команда Української спілки ветеранів Афганістану у Тернопільській області та дві команди засуджених установи.

Змагання проводились за коловою системою. Під час змагань учасники проявили неабияку майстерність та прагнення до перемоги. Особливою родзинкою змагань були матчі між командами співробітників установи та команд засуджених відділень соціально – психологічної служби, адже засуджені мали змогу позмагатись із своїми начальниками відділень соціально – психологічної служби та іншими співробітниками установи.

У запеклій футбольній боротьбі перемогу здобула команда адміністрації установи, друге місце виборола команда засуджених відділень соціально – психологічної служби № 3,8, команда Української спілки ветеранів Афганістану у Тернопільській області зайняла третє місце, та четверте місце виборола команда засуджених відділень соціально – психологічної служби № 5,7.

Подібні зустрічі стають добрим стимулом для фізичного самовдосконалення засуджених, виховання командного духу серед них та уміння ефективно взаємодіяти один з одним. Засуджені установи отримали позитивний сплеск емоцій та значений заряд енергії, такі заходи сприяють пропаганді фізичної культури та популяризації різних видів спорту серед засуджених.

Всі учасники змагань отримали грамоти за перемогу та участь у турнірі. Від спілки воїнів Афганістану засудженим були подаровані футбольні кубки.

Адміністрація колонії щиро дякує Українській спілці ветеранів Афганістану у Тернопільській області за підтримку в організації даного заходу.

Олександр Окрушко, заступник начальника установи із СВПР Копичинскої ВК (№112)

Джерело – Управління Державної пенітенціарної служби України у Тернопільській області
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ