У Тернополі люди з обмеженими можливостями доведуть, що ніколи не потрібно здаватися

0
188
фото з інтернету
фото з інтернету

17 травня триватимуть відбіркові обласні змагання в рамках V Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці та потерпілих на виробництві «Сила духу». Захід відбудеться у спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ, вул. Львівська,11). Початок змагань о 10.30 годині.

На свято «Сила духу» 17 травня зберуться в спортивному комплексі ТНЕУ не просто ентузіасти, які намагаються випробувати свої здібності та можливості, а люди з особливими потребами, які реалізовують свій потенціал, щоденним життям, успіхами та досягненнями переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

Цей соціальний проект – Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві та інвалідів трудового каліцтва, допомагає сотням людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, відчути, що вони потрібні і собі, і суспільству.

В процесі змагань потерпілі на виробництві зможуть  не лише позмагатись, а й завести нових друзів, збагатитися яскравими враженнями.

На перший етап змагань спартакіади прибудуть  представники усіх районів та м. Тернополя. Понад 80 осіб пройдуть випробування відбіркових змагань із армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Цього року в наших так би мовити «старожилів» спартакіади, які вже кілька разів змагалися і в Тернополі, і на всеукраїнському рівні, з‘явилися нові завдання: з кожного відділення виконавчої дирекції Фонду сюди приїхали новачки, ті, які нещодавно зазнали травм на виробництві і їм надзвичайно важко  співвідносити себе зі статусом людей з обмеженими можливостями. Їх запросили  до участі у змаганнях поза командним складом.

Варто підтримати спортсменів-аматорів зарядом позитиву та справжнього глядацького вболівання, бо ці люди мають у собі волю, яка подвоює мужність та витривалість.

Багато підопічних Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Тернопільській області пережили страшні трагедії. І влаштовують ці змагання, перш за все, щоб допомогти таким людям розкрити свої таланти, адаптуватися до сучасного суспільства. Коли люди звертаються до структур Фонду в області – завжди отримують професійну консультацію, співчуття та увагу,  відчуття, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою. Адже цього потерпілі на виробництві  часто потребують не менше, ніж страхових виплат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ