У Тернополі сталося неймовірне – на місці, де мали бути МАФи, посадили дерева

0
235

8ee6aa25-ce5a-4613-815c-3fe71671d9cdТернопільські активісти висловили протест незаконному будівництву, а також несанкціонованому встановленню МАФів на вулиці 15 Квітня, та висадили в п’ятницю, 28 квітня, 21 деревце на алеї навпроти «Оріону». – пише портал Збудовано в Тернополі.

Така акція відбулася невипадково, адже два тижні тому невідомі особи вночі зрізали на цій алеї 21 дерево. Сталося це у зв’язку з тим, що на місці, де росли дерева, планують встановити секцію МАФів. Ініціаторами акції виступили активісти ГО «Ідея Нації».

– Як нам вдалося з’ясувати, спершу з’явилися дозволи на розміщення секцій МАФів, а після того вже зрізали дерева. Члени земельної комісії при Тернопільській міській раді, видаючи ці дозволи, не врахували, що на тому місці є зелені насадження. Хоча ситуація взагалі досить суперечлива, адже частина землі перебуває у власності заводу «Оріон», а частина належить місту, тому тепер чиновники виправдовуються і спихають цей вчинок на самовільну вирубку. Проте факт залишається фактом – від дерев залишилися лише пеньки, – зазначає секретар Тернопільського обласного осередку ГО «Ідея Нації» Юрій Марчук.

“Ми не проти реалізації проектів для малого бізнесу, але дозвільні документи на розміщення малих архітектурних форм повинні видаватись з дотриманням законодавства, а також,не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, і виключно для ведення діяльності, а не для здачі в оренду”, – коментує голова Тернопільського обласного осередку ГО “Ідея Нації” Олексій Станько

За словами активістів, крім того, що вони висадили на алеї молоді дерева, вони будуть надсилати відповідні звернення також до екологів, до міського голови та до начальника Управління містобудування, архітектури та кадастру ТМР Василя Бесаги, який підписував дозволи на розміщення МАФів. Збитки, як наголошують активісти, завданні зрізанням дерев чималі – дерев горобини зрізали на суму 11 тис.150 грн., туї – на суму 14 тис. 626 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ