Хто з тернопільських депутатів так і не навчився користуватися комп’ютером

1
249

deklДо 1 травня депутати усіх рівнів зобов’язані були заповнити електронні декларації. Громадськість з нетерпінням очікувала можливості ознайомитися із фінансовим станом народних обранців. Але не усі тернопільські депутати зуміли освоїти комп’ютер, а у декого просто не було доступу до Інтернету. А чим іншим можна пояснити, що деякі представники «Свободи», «Радикальної партії», «Батьківщини», «Народного контролю» і «Самопомочі» так і не подали декларацію у зазначений термін.

Депутат Тернопільської міської ради, який носить біля серця партійний квиток «Батьківщини», подав таки декларацію. Але зробив це лише 1 травня. Тепер йому доведеться сплатити штраф.

А ось представник партії, яка обіцяла «контролювати владу», тобто «Народного контролю», Володимир Гринда у відсутності декларації звинуватив хворобу. Хоча на заповнення відвели аж 4 місяці, депутат все одно не встиг взятися до цієї важкої роботи. Пан Володимир пообіцяв розповісти про свої статки одразу після завершення травневих свят.

Не дали собі ради з цим документом і троє депутатів обласної ради. Хоча Наталія Масник із «Самопомочі» таки зробила це 1 травня. Залишається таємницею – зробила це самотужки чи хтось їй таки допоміг.

Сергій Тарашевський до цієї проблеми поставився радикально – не подав і, судячи, з усього не дуже поспішає це робити.

А ось Олександр Башта зі «Свободи» запевняє, що зробив це ще 11 березня. Ось тільки щось там не склалося і довелося заповняти документ вдруге. 1 травня декларація таки з’явилася, але з усього майна пан Олександр вказав лише членів сім’ї.

Депутатам варто пам’ятати, що за несвоєчасне подання декларації їм загрожує штраф від 850 до 1700 гривень. Якщо ж депутат затягнув настільки, що його уже й повідомили з НАЗК, то його можуть відправити до в’язниці терміном до 2 років або присудити до 240 годин громадських робіт.
1 коментар

  1. А ось представник партії, яка обіцяла «контролювати владу», тобто «Народного контролю», Володимир Гринда у відсутності декларації звинуватив хворобу.
    ГРИНДА нез НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ