Тернополяни так люблять працювати, що виступають проти вихідних

0
409
фото з інтернету
фото з інтернету

Українці – народ працьовитий. Ми вміємо і любимо завантажувати себе роботою. Але цьогоріч у травні маємо багато вихідних. Тільки закінчилися першотравневі свята, як через кілька днів знову вихідні з нагоди Дня пам’яті й примирення. Із 10 перших днів травня – аж 6 вихідних. Доводиться відпочивати. Жителі міста бідкаються, після великодніх свят вони трішки розтовстіли, а їхні гаманці добряче схудли. Чи не втомилися тернополяни відпочивати?

 – Ні-ні-ні! Не треба більше нам вихідних, – каже Володимир Васильович. – Скільки можна? Ми вже й так розледащіли. А що будемо їсти, якщо не працюватимемо?»

– Та, вже забагато тих вихідних. – Погоджується тернополянка Марія, –  І діти не ходять в школу, а потім важко буде їх заставити. Краще, хай будуть робочі дні. Бо потім доводиться відпрацьовувати по суботах. А я так не люблю.»

Навіть гості міста кажуть: досить ледарювати. А тому наступних вихідних відпочиватимуть активно – саджатимуть городину на грядках.

– Я приїхав в Тернопіль до друга, тому ми відпочивали – ходили на природу, їли шашлики. – Розповідає Віктор з Харківської області. – Але на наступні вихідні поїду додому і буду працювати на городі. Треба ж грядки посіяти.

І лише діти тішаться такими канікулами. Бо ж можна спілкуватися з друзями по телефону, їздити в гості до бабусі, гратися з улюбленою домашньою тваринкою або взагалі нічого не робити.

– Мені подобається, що так багато канікул. – каже школяр Максим Колесник, – За друзями зі школи не сумую, бо до них можна зателефонувати і поговорити. А так, я в бабусі зараз в гостях. Тут взагалі нічого не треба робити. І це добре.

«Робота не вовк – у ліс не втече» – автор цих слів невідомий, проте, безумовно, то була мудра людина. Тож і ви, як матимете нагоду відпочити, використовуйте її сповна. Навіть якщо це лише кілька хвилин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ