Чи не поспішили тернополяни звинуватити у деяких гріхах російськомовних вандалів (фото)

2
626
unnamed-14-15-700x525
Фото з сайту Терен

Уже багато тернопільських он-лайн ЗМІ писали про факт вандалізму на Східному масиві. На вулиці Слівенській, 11 хтось на фасаді будинку написав: «Делай грязь».

Люди висловлюють невдоволення і це цілком зрозуміло. Багато ж хто звинувачує у цій історії російськомовних вандалів. Але насправді усе не так просто і тут є один маленький нюанс.

Варто звернути увагу не лише на напис російською мовою, а й на те, що написано поруч – «Перо». Це не просто чотири букви. Насправді це підпис невідомого «художника».

Про його творчість сайт Про Те писав ще у серпні минулого року у публікації «Знайти невідомого «художника» просять тернополяни поліцейських».

Так що хоча напис і зроблений російською мовою, мова, швидше за все, йде про місцевого вандала. Який раніше просто малював якісь закарлючки, а тепер ось навіть вивчив кілька слів, до того ще й іноземною мовою.

«Перо» активний користувач соціальної мережі ВКонтакте. Там він має псевдо «Невідомий українець» і не соромиться викладати фотографії своїх «творінь». Хоча цієї останньої у його альбомі поки що нема.

Комунальне майно Тернополя «Перо» безкарно псує більше чотирьох років. І, судячи з усього, планує продовжувати це робити.

1hvqsutp-zQ

08T55X-_eMo

goVatFM8hMk

y-2SJAgJfHg2 КОМЕНТАРІ

  1. Треба хоча-б на місцевому рівні за вандалізм ввести привселюдне покарання батогами – як би дико це не звучало!..Якийсь маргінал публічно зневажає суспільство, а його – коли спіймають – тільки штрафують. Навіть ніхто не заставляє помити після себе! Якби така “худоба” один раз була так покарана, то ,напевне, другий “маляр” задумався, чи мазюкати стіни…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.