Чи відбудеться у Тернополі концерт Олі Полякової

0
1280

1493026450Якщо вірити афішам, розклеєним по усьому Тернополю, то 29 квітня у «Березолі» має виступати Оля Полякова. Взагалі-то концерт мав відбутися ще 25 числа, але його перенесли. І нема гарантії, що відбудеться він і цього разу.

Тур містами західної України для співачки навряд чи можна назвати вдалим. У Рівному перед самим концертом хтось повідомив про замінування залу. Глядачів довелося евакуювати, а сама Полякова провела довгі і складі перемовини із місцевими громадськими активістами, які звинуватили її у частих відвідинах Росії. Вона ж переконувала, що завжди була проти агресії і підтримувала вояків АТО. Концерт, нехай із запізненням, але таки відбувся. Хоча на афішах з’явилося повідомлення про його відміну.

На 10 травня заплановий концерт Полякової в Івано-Франківську. Але громадська організація «Народна Самооборона Івано-Франківської області» уже попередила, що блокуватиме концерт.

«Ми не маємо права приймати у своєму місті публічних осіб, які їздять у Російську Федерацію в той час, коли на території України ведеться неоголошена війна. Тоді, коли гинуть наші хлопці, брати, сестри, батьки та діти, ми не можемо бути дволикими, позиція народу має бути однозначною»,  – йдеться у тексті заяви.

Як воно буде у Тернополі – невідомо. Принаймні поки що не було інформації, щоб хтось виявив бажання зірвати концерт.

Принагідно варто нагади, що Полякова уже співала у нашому місті. Було це на корпоративні віконної компанії Viknaroff. І так склалося, що у день пам’яті жертв Голодомору. Тоді Полякова поснила свій вчинок тим, що їй потрібно годувати сім’ю. Тому якщо хтось таки захоче зірвати концерт, пам’ятайте – у Полякової є сім’я і вона хоче їсти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ