Цьому тернополянину стати мільйонером поки що не вдалося

1
1204

bank1Бути багатими хочуть практично усі. Ось тільки у нашій державі розбагатіти не так уже й легко. Для цього потрібно або йти до влади, або красти. Тернополянин, якого тепер активно розшукує поліція, обрав саме другий, набагато важчий шлях до збагачення.

19 квітня у проміжку між 18 і 19 годинами він відвідав супермаркет «Нову», що по вулиці Перля в обласному центрі. Але зазирнув туди не за покупками. Його більше цікавив банкомат ПАТ «Райфазен банк Аваль».

Уже за кілька хвилин з’ясувалося, що чоловік із цією технікою на короткій нозі, притому дуже короткій. Він зумів відкрити кришку сервісної частини банкомату, пошкодити шлейф клавіатури і, підключивши мобільний телефон, «витрясти» з банкомату 452 200 гривень. І все це, зауважте, у присутності десятків людей. Оце нерви…

Мільйонером він поки ще не став, але з таким хистом не виключено, що до цього не так вже й далеко. Ось тільки є певні сумніви, чи захоче він декларувати свої прибутки.

Поліція не одразу повідомила про цей випадок, сподіваючись, напевно, що самим вдасться спіймати зловмисника. Але тепер дуже просять, якщо хтось щось знає про цього чоловіка, то повідомити їм. Ось тільки чи буде за це винагорода, поки що не повідомляється.

1 коментар

  1. Повідомляю! Вводять абонплату за транспортування газу. Трубу купила вулиця (кооператив) , за прокладення – гроші зібрали , за підключення до будинку – кожен заплатив окремо. Тобто: “моя труба” !!!! Кому і за що маю платити?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ