Хто поставив великі гроші на перемогу ФК «Тернопіль»?

0
476

skala_4521.ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b1Кілька годин тому пролунав фінальний свисток у матчі 25-го туру Першої ліги між ФК «Тернопіль» і «Скалою» зі Стрия.

У це важко повірити, але господарі святкували перемогу. Усього другу у цьому чемпіонаті. Єдиний гол на 49-й хвилині забив Юрій Захарків.

Здавалося б, «муніципалів» можна привітати і висловити сподівання, що криза нарешті минає. Але «Скала» не той суперник, перемога над яким є показовою – вона займає передостаннє місце у турнірній таблиці. Крім того є ще одне маленьке але…

Портал «Sportarena» зауважує, що навколо цієї гри відбувалися дивні події з букмекерськими ставками.

Напередодні гри фаворитами вважали саме гостей із коефіцієнтом 2-2,1. Але у четвер і особливо п’ятницю ситуація кардинально змінилася. Якщо на перемогу господарів коефіцієнт спочатку був 3,5, то він різко впав до 1,4.

Дивні речі відбувалися і зі ставками. Перед початком матчу їх сума нараховувала 15,5 тисяч доларів.

Попри те, що перший тайм завершився унічию, ставки на перемогу господарів продовжували зростати. І сягнули 29 тисяч доларів. Після забитого голу ця сума зросла до 68 тисяч доларів.

«Муніципали» не вперше потрапляють у схожу ситуацію. Навіть більше, днями з’явилася інформація, що на фінансування команди у міському бюджеті не вистачає грошей. Невже таким ось чином хтось вирішив поповнити казну клубу?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ