Чим тернопільський культурист займається у Верховній Раді

1
765

site_60717_17_00Народний депутат України участь у голосуванні повинен брати особисто. Хтось колись, не подумавши, вніс такий пункт у Конституцію. Конституція, будучи основним законом, мала б виконуватися. Але хіба закони пишуть для наших нардепів?

Усі давно знають, що під куполом Верховної Ради процвітає кнопкодавство. Це почалося не вчора. Це ганебне явище існує уже не перший рік. Хоча саме на цих депутатів люди покладали великі сподівання. Адже серед них багато «майданівців» і учасників АТО. Тільки все це залишилося у минулому. Влада таки кардинально змінює людей.

Наших депутатів у залі можна зібрати лише тоді, коли на голосування виносять закони, які покликані покращити їх життя. У всі інші дні зал напівпорожній. Хоча голосують і деякі закони навіть набирають необхідну кількість голосів.

Спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший» програма «Схеми» два тижні уважно спостерігала за роботою Верховної Ради. І з’ясувала, що в українському парламенті працюють не депутати, а їхні карточки.

Так, в один з пленарних днів у залі були присутніми 140 депутатів. А табло висвітлило майже 300.

Як? У кожній фракції є люди, які відповідальні за карточки. Перед початком пленарного засідання вони обходять робочі місця відсутніх колег і вставляють карточки.

Є такі і у «Блоці Петра Порошенка». Це – Юрій Соловей і народний депутат від Тернополя Ігор Побер. Ігоря Миколайовича вибрали не випадково – чоловік він міцний, у чудовій фізичній формі. Для нього принести в зал кілька десятків карточок – за іграшку.

Ось тільки чи цього від нього очікували виборці?
1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ