Як розділилися думки тернополян щодо розмальованих машин

1
560

CBwR6CIGFo4У Тернополі менше ніж за тиждень від рук невідомих борців з неправильним паркуванням постраждали кілька десятків машин. Спочатку графіті на своїх автівках шокувало водії мікрорайону Сонячний. А днями дісталося і засобам пересування на Східному.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за цю акцію. Поки правоохоронці розшукують винуватців, у соцмережах тернополяни активно обговорюють ці події. Думки розділилися.

Частина наполягає, що це дуже правильний вчинок. Що хамство потрібно карати. Якщо ж водій залишає машину припаркованою на газоні чи безпосередньо під дверима під’їзду, то повинен за це відповідати.

Деякі гарячі голови пропонують навіть посилити покарання і не обмежуватися фарбою, а бити вікна і пробивати колеса.

Частина ж тернополян не підтримує такі методи боротьби з порушеннями і звинувачує у всьому міську владу та забудовників. Адже у місті існує проблема парковок. І виникла вона не сьогодні. Люди зауважують, що при здачі нових будинків, ніхто не думає про те, де мешканцям ставити свої автівки. Що забудовники думають лише про зиск і забувають про зручність мешканців. Пропонують при здачі кожного будинку зводити під ним підземну парковку.

Що б там не було, тепер не один водій, залишаючи машину у дворі, прокидається зранку з неприємними очікуваннями. Хто його знає, що можна буде прочитати на капоті своєї автівки.

1 коментар

  1. Ніхто не буде заперечувати, що є категорія “водіів”, яким ліньки свою задницю кілька метрів від стоянки до хати пронести Їх дуже багато. Серед них є хами найвищого розливу, є пофігісти,є скупендяри,що не хочуть платити за стоянку і , крім того, великий процент типу “янап’ятьмІнут!”. Вести з ними “душеспасітєльниє” розмови – марна справа. Дані графіті на машинах – НОРМАЛЬНА реакція у відповідь. Тому що порушено основний принцип співжиття у суспільстві – “Живи сам і не перешкоджай жити іншому”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ