Для тернопільських водіїв пішохідна доріжка – найкраща парковка (фото)

1
377

IMG_5772Знаєте, чому Тернопіль важко назвати цивілізованим містом?

Не будемо зараз вести мову про генплан, забудови у паркових зонах та інші будівельні нюанси. Поговоримо про його жителів.

У цивілізованому світі є певні правила і там їх намагаються виконувати. Там не смітять на вулицях. І не тому, що за це передбачені великі штрафи – просто не прийнято. Там прибирають за собаками. Там пішоходи поважають водіїв, а водії пішоходів.

А ось у Тернополі, здається, правила існують для того, щоб їх порушувати. Скільки уже йдеться про порушення під час паркування. А ледь не кожного дня знаходиться черговий «герой».

Ось і вчора на вулиці 15 квітня поруч із магазином Молодіжний якийсь знавець правил вуличного руху припаркувався на пішохідній доріжці.

Цікаво, що метрів за п’ять від цього місця є майданчик, на якому можна припаркувати цілу танкову бригаду. Але пішохідна доріжка – значно краще місце.

Паркується цей «герой» там уже не вперше. То може б тернопільські патрульні колись, проїжджаючи мимо, заглянули «на вогник». Заодно і додали б певну суму до місячного плану штрафів.
1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ