Власники чорних джипів у Тернополі мають право на все

5
1502

5_0Нещодавно вдалось зʼясувати, що зухвалим власником чорного позашляховика виявився місцевий чи то підприємець, чи то виконавчий директор однієї з регіональних газет. Він перебуває не лише у фантастичній гармонії  зі Всесвітом (завдяки відвідуванню занять із йоги в Тернополі та практикуванню заспокоєння душі і тіла в спекотних країнах), а й у неосяжній для розуміння пересічного пішохода тантрі із представниками охорони дорожньо-транспортної безпеки… Чому? Та тому що це вже не вперше, коли його чималий диліжанс розміщується в такій сумнівній, з огляду на зручність для пішоходів, і безсумнівній, з огляду на відчуття власної величі у цього водія, зоні… Просто аж і собі хочеться досягти такого супер-рівня…

На сторінці у соціальній мережі під фото його машини, яку він припаркував чи не під самим центральним входом до медичного університету, пан впевнено пояснює обуреним читачам, що все вчинив правильно. Натомість над тим, що поруч є платна стоянка, що його авто, яке розташувалось на тротуарі, примушує численних студентів сходити із тротуару вже на проїжджу частину, аби минути той «танк», пан не задумується, ба, навіть усміхнено доводить законність своїх дій. Адже він, за його словами: «Має право!».

5бЦікаво, що ж це за права такі? Ані ректор, ані професори й доценти за стільки літ існування медичного вишу не дозволяли собі ставити свої авто в такому місці. В кого-кого, а в них таки більше прав на цю територію…

Цікаво , чому такі пани «мають унікальні права»? Як і ось іще один чоловік, якого вдалось зафіксувати нашому кореспонденту: він поставив свою машину майже на пішохідному переході збоку від філармонії, а сам побіг у Чікен-хат за перекусом. Дивовижна ситуація складається: очевидно, якщо ви власник таких нумерологічно правильних і щасливих номерів, типу 4441 (даний приклад взятий навмання), то стаєте просто таки невидимим для патрульної поліції. Звичайним же людям, які, порушивши правила дорожнього руху, визнають свою провину і хоч раз у житті просять замість штрафу попередження,  місцеві «карателі» безапеляційно примушують платити штрафи?! Чи так вже добре працює поліція? Невже система не змінюється?.. Сумніви виникають не лише у мене.

Валерія Думанська
5 КОМЕНТАРІ

  1. Невже немає про що писати окрім паркування в тернополі? Шановні журналісти і недожурналісти, пишіть статті які дійсно цікаві, бо всі тернополяни і без ваших статей знають про паркуваеня в тернополі.

    • Судячи з коментаря, пан Володимир один з тих, хто любить припаркуватися на газоні або пішохідному переході

  2. Шановний читач, а може і недочитач Володимир. Якщо вам це не цікаво – то проходіть мимо. Якщо не писати про такі “дрібязкові” проблеми, із яких складається життя -буття, то на це і далі ніхто не звертатитме уваги. Чого бул варта уФБ публікація про “буду”за деревом щастя?! Га??? А таки забрали її, саме завдяки таким непотрібним публікаціям у соцмережах, і молодята і інші тернополяни мають змогу милуватись тепер гарним видом озера. Так само, як і тернополяни МАЮТЬ ПРАВО на те, щоб в їхньому домі виконувались правила і вони були однакові для всіх.
    Тому, скільки треба буде – стільки й будемо писати.

  3. В даному випадку “джип” не порушує ПДР. Якщо точніше, то порушення дуже сумнівне. По совісті – він звичайно гімнюк. Але право він має…

  4. Без коментарів. Поки гівнюча совість отримує верх над беззахисними пішоходами , країга і далі буде знаходитись глибоко в перианальній ділянці світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ