Відтепер двоє жителів Тернопільщини почнуть вірити у забобони

0
274

каналізаційні люкиДнями тернопільські патрульні зупинили на вечірній вулиці автомобіль. Не те, щоб водій порушив правила вуличного руху – увагу поліцейських привернуло багажне відділення автівки. Одразу було помітно, що перевозять щось важке.

Правоохоронці не помилися – у багажнику лежало 13 каналізаційних люків. Напевно 23-річний житель Угринова Підгаєцького району і 22-річний житель села Сущин Теребовлянського району не вірять у забобони. Інакше не брали б таку кількість.

Юнаки намагалися пояснити походження багажу. Але жодна версія патрульним до смаку так і не припала. З’ясувалося, що частину люків вони набрали на пішохідній частині моста, що на вулиці Лозовецькій. Звідки взялася інша частина з’ясує слідство.

До слова, пильні тернополяни уже звернули увагу на цю проблему. Так, на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді» пан Андрій просить міську владу терміново повернути вкрадені люки на місце. Тому що їх відсутність створює небезпеку для життя людей. Особливо у темну пору доби. Крім того, автор звернення висловлює підозру, що після люків любителі легкої наживи почнуть красти електричні проводи, які проходять по цьому мосту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ