У Тернополі зводять будинок для сепаратистів (фото)

2
1644
Фото із соціальної мережі Фейсбук
Фото із соціальної мережі Фейсбук

Тернопіль розбудовується. Не без скандалів і невдоволення мешканців, які інколи вважають, що нові будинки зводять не у належних місцях. Але якщо відірвати погляд від бруківки і поглянути на небо, то очі обов’язково спиняться на якомусь висотному кранові.

Ось і поруч з вічно недобудованою бібліотекою й так і не доведеною до пуття площею «Героїв Євромайдану» рекордними темпами зростає багатоповерхівка. Подейкують навіть, що з офісними приміщеннями.

Не дуже розуміюся в архітектурних нюансах, тому не скажу, чи є ця будова шедевром, але її балкони точно викликають, якщо не захоплення, то здивування.

Чим саме? Кольоровою гамою. Якщо уважно придивитися, то важко не помітити, що вони один в один копіюють кольори Георгієвської стрічки, яка давно стала символом російської пропаганди і сепаратизмом на окупованому сході.

Не знаю, кому в голову прийшла геніальна ідея підібрати саме ці кольори. Адже людина, яка це зробила, мала б враховувати багато факторів і політичні також. Важко уявити, щоб на тому ж сході хтось використав у такій же ситуації червоно-чорні кольори.

А тут дуже вже оригінально виглядає пам’ятник «Героям Євромайдану» на фоні колорадської стрічки.

Марко КЛЕВЕЦЬ
2 КОМЕНТАРІ

  1. Страшна країна…. Село неначе почорніло… неначе люди подуріли… і спить Кобзар… сльоза, мов кров… то маки. Спіть і ви, вкраїнці….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ