Тернопільський нардеп ризикує життям людей заради грошей

0
1894

IMG_5411Днями на сайті «Громадський інформаційний портал» з’явилася публікація «Звання народного депутата – відповідальність перед народом України чи засіб отримання преференцій для родини?». Мова у ній йде про те, що народний депутат України Роман Заставний встановив літній барний майданчик на проїжджій частині дороги на бульварі Т. Шевченка, не маючи на це відповідного дозволу.

Як на мене, у цій ситуації є ще один нюанс, на який чомусь мало хто звертає увагу. З іншого боку – я не спеціаліст і можу помилятися. Навіть більше – дуже б хотілося якраз у цьому місці помилитися. Адже мова йде про правила пожежної безпеки.

Пригадуєте пожежу у будинку по вулиці Гетьмана Сагайдачного? Тоді пожежники нарікали, що будівля стара, тому вогонь розповсюдився дуже швидко. Пожежні машини не мали можливості маневрувати, що і призвело практично до повного знищення будівлі. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Будівля, у якій знаходиться бар «Файне місто», також не першої свіжості. До речі, ці два приміщення не лише цим схожі. Багато хто вів мову, що та пожежа виникла через піцерію. Тут ми також маємо заклад громадського харчування.

А ще маємо літній барний майданчик, який практично повністю блокує вихід із приміщення. Звичайно, нехай краще такого ніколи не станеться, але чи у разі виникнення пожежі вдасться належним чином організувати евакуацію людей? І чи матимуть змогу розвернутися пожежники? Навряд. Але це мало кого хвилює.

Воно і не дивно. Якщо ти при владі, то можеш дозволити собі порушувати будь-які правила і норми. Адже у даному випадку кілька тисяч під подушкою важливіші за безпеку людей.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ