Тернопільський нардеп Роман Заставний готується до новосілля?

0
1345

originalПро те, що народні депутати України обходяться платникам податків доволі дорого, ні для кого вже не є таємницею.

Ці люди не відмовляють собі ні в чому. Встановлюють високі зарплати, отримують компенсації за проживання, проїзд і багато інших пільг. Тобто з матеріальним забезпеченням у них все добре. А ось з роботою складається не дуже.

Свого часу у публікації «Нардеп від Тернополя у робочий час милується дівчатами» сайт Про Те писав, що Роман Заставний на робочому місці не настільки думає про законотворчість, наскільки про розваги. Пізніше з’ясувалося, що так уважно він розглядав світлини Олени Підгрушної.

А ось вчора Роман Йосипович, більше відомий як ресторатор, ніж як народний депутат, знайомився з варіантами інтер’єру. Про це повідомляє Цензор.Нет. А чому б і ні? Якщо є хороший гаджет, безкоштовний інтернет і трішки вільного часу, то чому б на роботі не повирішувати якісь особисті питання. Можливо, вирішив трішки поміняти обстановку вдома. Психологи зауважують, що це навіть інколи дуже корисно робити.

А те, що робить це Роман Йосипович у робочий час, не так вже й страшно. Працює ж не від виробітку, він у нас на ставці. А ставку йому оплачуємо ми з вами…

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ