Тернополяни ліпитимуть посуд своїми руками

3
489

2_аТільки нещодавно відкрившись, крамниця рукотворів у Тернополі «Палітра тепла» вже підготувала майстер-клас. І от… От вона моя мрія! Скільки разів збиралась із силами, щоб спробувати виготовити вдома бодай який кухлик із полімерної глини. Все не доходили руки. У художній школі мали досвід роботи із гончарний кругом, але то було так давно…

У ці перші дні весни Палітра тепла приготувала дуже незвичайний подарунок для тернополян та гостей міста. 5 березня відбудеться кулінарно-гончарний майстер-клас. На базі Хінкальні усі учасники зможуть приготувати пісну, адже маємо перший тиждень посту, національну грузинську страву лобіо. ЇЇ  подають в глиняних кецах. Також тернопільські гончарі проведуть майстер-клас з виготовлення глиняного посуду. Поки страва готується, кожен бажаючий матиме змогу, одягнувши захисний фартушок, спробувати виліпити на гончарному колі чи то глечик, чи той же кец…

Укінці страву разом з посудом можна буде забрати собі. А ще – дружина гончара розкаже, як вона пече хліб на домашній заквасці (без дріжджів). Захід приурочили дню матері у Грузії, який сусідня країна відзначатиме 3 березня.

Наталі ВОЛОТОВСЬКА

2_б

3 КОМЕНТАРІ

  1. А хто на фото????? Ви написали про грузинську хінкальню в Тернополі і тернопільських гончарів і втулили фото гончарів з росії. Це такий журналістський хід? Рівень журналістики зашкалює.

  2. Надія, не хвилюйтесь так, це я, автор публікації вибрала таке фото – бо воно надихнуло мене своєю енергетикою, а також сподобалось виключно з естетичної точки зору. Пробачте, з вами не порадилась і не обрала виключно українське фото. Війни тому і продовжуються, що акцентуємо увагу не на головне, хоча мова, сиволіка і традиції – це святе. Так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ