Обережно! На одному з Тернопільських інтернет-видань опублікована неправдива інформація

0
664

unnamed (2)Вчора один з місцевих інформаційних порталів оприлюднив матеріал з назвою «Тернопільські дорожники спішать закопати мільйони». В якому написано, що дороги, які ремонтувались минулого року, вкриті ямами. Інформація не відповідає дійсності.

Зокрема в матеріалі згадуються минулорічні ремонти. За словами автора, там утворились вибоїни. У 2016 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільскій області  поточним ремонтом з укріпленням основи відновлено ділянки на дорогах М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамʼянка, Н-02 Львів-Тернопіль та Р-39 Тернопіль-Броди. Жодних пошкоджень на відремонтованому дорожньому покритті немає. Очевидно автор статті погано орієнтується в просторі, адже сплутав відремонтовані ділянки доріг з тими, які не ремонтувались.

Нагадуємо, що наразі на дорогах державного значення тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості. Головна мета такого  ремонту – забезпечити безпечний рух транспорту автошляхами загального користування та не допустити подальшого руйнування проїжджої частини.

Дороги  Тернопільщини будувались ще у 70-их роках і не були розраховані на такий машино потік, який бачимо сьогодні. Великотонажні автомобілі часто перевантажують, а це вкрай негативно відображається на самій дорозі.  Часті перепади температури з «+» на «-» тільки пришвидшують руйнацію проїжджої частини. В результаті сукупних факторів дорожнє покриття втрачає свою несучу здатність, утворюються ями, вибоїни, напливи та інші руйнації. В холодну пору, як зараз, дорожники ліквідовують пошкодження холодним асфальтобетоном, щебенево-піщаною та іншими бітумно-мінеральними сумішами. Однак такий ремонт є тимчасовим,  і це потрібно розуміти. Під час ліквідації аварійної ямковості, дорожники ремонтують ями, які можуть стати на заваді безпечному руху транспорту.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.