Обережно! На одному з Тернопільських інтернет-видань опублікована неправдива інформація

0
932

unnamed (2)Вчора один з місцевих інформаційних порталів оприлюднив матеріал з назвою «Тернопільські дорожники спішать закопати мільйони». В якому написано, що дороги, які ремонтувались минулого року, вкриті ямами. Інформація не відповідає дійсності.

Зокрема в матеріалі згадуються минулорічні ремонти. За словами автора, там утворились вибоїни. У 2016 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільскій області  поточним ремонтом з укріпленням основи відновлено ділянки на дорогах М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамʼянка, Н-02 Львів-Тернопіль та Р-39 Тернопіль-Броди. Жодних пошкоджень на відремонтованому дорожньому покритті немає. Очевидно автор статті погано орієнтується в просторі, адже сплутав відремонтовані ділянки доріг з тими, які не ремонтувались.

Нагадуємо, що наразі на дорогах державного значення тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості. Головна мета такого  ремонту – забезпечити безпечний рух транспорту автошляхами загального користування та не допустити подальшого руйнування проїжджої частини.

Дороги  Тернопільщини будувались ще у 70-их роках і не були розраховані на такий машино потік, який бачимо сьогодні. Великотонажні автомобілі часто перевантажують, а це вкрай негативно відображається на самій дорозі.  Часті перепади температури з «+» на «-» тільки пришвидшують руйнацію проїжджої частини. В результаті сукупних факторів дорожнє покриття втрачає свою несучу здатність, утворюються ями, вибоїни, напливи та інші руйнації. В холодну пору, як зараз, дорожники ліквідовують пошкодження холодним асфальтобетоном, щебенево-піщаною та іншими бітумно-мінеральними сумішами. Однак такий ремонт є тимчасовим,  і це потрібно розуміти. Під час ліквідації аварійної ямковості, дорожники ремонтують ями, які можуть стати на заваді безпечному руху транспорту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ