Шляховики Тернопільщини дбають про безпеку на дорогах

0
143

unnamedЗа вчорашній день на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області ліквідовано 770 метрів квадратних аварійної ямковості.  105 – холодним асфальтобетоном та 665 – щебенево-піщаною сумішшю. Роботи виконали  підрядні організації ДП «Тернопільський облавтодор», ТзОВ «ТехноБудЦентр» та ТзОВ «АваксПроф».

В першу чергу ремонтуються ями  на дорогах державного значення, далі – місцеві напрямки.

Так, вчора шляхові бригади можна було побачити на дорогах: Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Бучач-Чортків-Скала Подільська, Тернопіль-Скалат-Жванець, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамʼянка, Тернопіль-Ланівці, Татарів-Косів-Коломия, обхід міста Тернопіль, Львів-Тернопіль, Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Бережани-Підгайці-Монастириськ.

Нагадаємо, що головна мета аварійного ямкового ремонту – забезпечити безпечний рух транспорту автошляхами загального користування та не допустити подальшого руйнування проїжджої частини.

Дороги  Тернопільщини будувались ще у 70-их роках і не були розраховані на такий машинопотік. Великотонажні автомобілі часто перевантажують, а це вкрай негативно відображається на самій дорозі.  Часті перепади температури з «+» на «-» тільки пришвидшують руйнацію проїжджої частини. В результаті сукупних факторів дорожнє покриття втрачає свою несучу здатність, утворюються ями, вибоїни, напливи та інші руйнації. В холодну пору, як зараз, дорожники ліквідовують пошкодження холодним асфальтобетоном, щебенево-піщаною та іншими бітумно-мінеральними сумішами. Однак такий ремонт є тимчасовим,  і це потрібно розуміти. Під час ліквідації аварійної ямковості, дорожники ремонтують ями, які можуть стати на заваді безпечному руху транспорту.

Планову ліквідацію ямковості, яка здійснюється за допомогою гарячих асфальтобетонних сумішей і передбачає усунення всіх ям та тріщин на дорожньому покритті, шляховики розпочнуть з настанням сприятливих погодних умов та стабільної температури повітря з позначкою «+». Якщо прогнози синоптиків про потепління здійсняться, то перші роботи розпочнуть вже на цьому тижні

Служба автомобільних доріг приносить вибачення за тимчасові незручності на автошляхах краю і дякує за розуміння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ