У Тернополі з’явилося додаткове джерело тепла

0
827

5G3o9i-yDO4Нещодавно в самому серці міста запульсувала «Палітра  тепла – студія крамниця рукотворів». На відкриття мені потрапити не вдалось, але своїми очима побачити те, що має гріти душу тернополян, мені вже ой як не терпілось!

Узагалі, спочатку я думала, що там буде тільки хенд-мейд… Однак, коли переді мною відчинились двері, то я потонула в ароматі чи то лавандової, чи то іншої запашної олійки. Виявилось, що це пахне мило ручної роботи. Отож, поки розглядала всю красу, то наче сонячними променями наповнювалась і запахом, і відчуттям того, що ось, поверхом вище – ще ж і Етногалерея «Спадок», де зібрані вишивані костюми і рушники з багатьох куточків України. Вже саме відчуття цього, дає усвідомлення своєрідної гордості, адже не в кожному місті є  такий музей! Справжні речі сили, коли все було щире, пишне і здорове! І натуральне…

VgsUwOlFz2EДо речі, про natur produkt: особисто мені видається, що мати в своїй колекції чи то якусь річ із одягу, чи то просто сувенір (бо є в теплій галереї навіть сувеніри для дому з вовни) – це просто must have сучасності. Як то кажуть – «до кольору, до вибору» – можна вибрати щось, на що радісно відгукнеться і гаманець. Узагалі валяні речі, це одним словом «чарівність». А ще – тепло, ексклюзивність і особлива енергетика. Пригадується жарт: у давні часи при болячках прикладали порошки з корінців та відвари з цілющих трав. Згодом вигадали хімію, потім почали радити лікуватись хімічними ліками і особливий акцент робили на «хімію», яка все-таки містить трохи натуральних складників. І ось знову прийшов час, коли на рівні з найновішими технологічними розробками, які навіть внутрішні органи можуть друкувати на принтері, ми нерідко кажемо: а пожуй-но корінець. Жарти жартами, та все ж на тлі всюдисущої штучності одягу, я вже почала мріяти про симпатичний валяний капелюшок. Чи хоч намисто.

ccnpOves6dkЯк поділилась враженням одна з господинь магазину, автор ідеї створення цієї крамниці дизайнер валяного одягу Оксана Чмиленко, у день відкриття сертифікат на 1000 гривень пощастило виграти юній тернополянці Христинці Чміль, мама якої теж почала займатися валянням. До слова, цей сертифікат є результатом спільного вкладу 10-ти майстрів крамниці, такий собі доброчинний подарунок.

Щодо сертифікатів, то тут є своя родзинка – крамниця, наслідуючи потреби сучасного споживача, дає можливість не просто зробити особистий подарунок, а й надати можливість коханій людині цей подарунок собі обрати. У продажу сертифікати номіналом 100, 200, 500  та 1000 гривень.

У найближчому майбутньому відвідувачі зможуть взяти участь у незвичайних і справді по-домашньому теплих майстер-класах. Про графік їх проведення можна дізнаватись на сторінці крамниці у соціальній мережі, а також на сайті.

Найближчий за часом МК – «Приготування їжі в глиняному посуді», що відбудеться у  Хінкальні на Валовій. Він, як і більшість майстер-класів буде платним, та з активною участю кожного. Однак його цікавою особливістю є те, що після приготування додому можна буде забрати не лише їжу, а й посуд.

b_MkH3u0yDcОсь, поки розмовляла, то тримала в руках симпатичне глиняне горнятко, яке так вже затишно почувалось у моїй руці, що не втрималась і таки вирішила викупити його для дому. Узагалі, глиняних виробів у крамниці цілий стелаж – так що, відчуваю, жодне народне домашнє святкування не обійдеться без традиційного і корисного для здоров’я глиняного посуду.

У галереї також є вишиванки, рукотворні прикраси, сумочки ручної роботи та картини. Картини олійними фарбами та в техніці декупаж. Ще є ляльки-мотанки. Якщо хто не знає, то це не просто наші, українські ляльки без обличчя… Це ціла магія сімейного затишку і щастя. А от дитина, яка грається такою лялькою, сприймає її теж дуже добре – це особливий простір для розвитку її творчої уяви, коли вона бачить не миловидне личко Барбі, а те, яке вимальовується в її серденьку, коли вона споглядає найближчу в своєму житті людину – матусю. Усе дуже миле і так і проситься, наче котик, на ручки. До вашого дому, до теплого каміну, навіть якщо він поки тільки у ваших мріях. Але з чогось же треба починати?

Наталі Волотовська

8HOcYyuoPHs

bf-jkA8cM3k

l1wLdJxYNhI

rzYLua-TBFw

xL-21_ktNDY

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ