У Тернополі є нічийні вулиці

0
604

IMG_5559Подейкують, що у Тернополі є аж 5 генеральних планів. Щоправда, це більше схоже на легенду, бо на власні очі практично ніхто не бачив жодного. А ще у Тернополі є дорожня карта з прибирання вулиць.

Розроблена вона з урахуванням досвіду роботи відповідних служб Канади і США. Ось тільки ні канадський, ні американський досвід нашому місту не підходять.

Цей висновок можна зробити, ознайомившись із зверненням мешканців будинків по вулиці 15 квітня. Люди аж з чотирьох будинків – № 15, 17, 19 і 21 нарікають, що тротуар від гастроному «Молодіжний» до ринку «Оріон» ніхто не прибирає.

А відбувається це через те, що два комунальні підприємства ніяк не можуть розібратися, хто саме мав би це зробити. Мова йде про ПП «Благоустрій» (керівник Г.О. Гевко) і ДП «Люкс-3» (керівник Б.С. Гевко).

Поки два керівники «відфутболюють» 100 метрів тротуару один до одного, люди ризикують здоров’ям на дорозі, яка перетворилася на каток.

Тим часом у Тернопільській міській раді погрожують суворо карати комунальні підприємства, які не дають собі ради з наслідками негоди. А чи не час уже від погроз перейти до реальних справ і змусити декого виконувати свої безпосередні обов’язки?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ