Жителя Тернопільщини шахраї ошукали через інтернет

0
157

телевізорПереглядати улюблені телешоу житель Кременця тепер не зможе. А все через власну необережність. 28-річний юнак став жертвою шахрайства, коли вирішив купити телевізор через інтернет. Тільки от його віра в чесність котувала йому семи тисяч гривень.

Шахраї діяли по старій схемі: оплата товару наперед, переводом на картку. Після того як юнак зателефонував за вказаним на сайті номером, йому відповіли на всі запитання і запевнили, що вишлють телевізор, як тільки отримають всю суму на рахунку.

Хлопець погодився, адже вже неодноразово здійснював покупки через інтернет подібним чином. Проте цього разу телевізор йому не прислали, а на дзвінки більше ніхто не відповідав. Ошуканий покупець звернувся у поліцію.

Правоохоронці радять: навіть, якщо ви й купуєте через Інтернет, домовляйтеся про платіжку, не шкодуйте кілька десятків гривень, якщо ризикуєте втратити тисячі. Просіть продавця показати товар через Skype або вислати необхідні фотографії вам на електронну пошту. Часто шахраї створюють оголошення з неіснуючим товаром, а підтвердити його наявності не можуть.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ