Тернополяни задають запитання, на які важко буде відповісти міській раді

0
250

20140203180315Дивні речі відбуваються останніми днями у файному місті. Деякі тернополяни почали проявляти надмірну цікавість до певних питань, відповіді на які декому не дуже хочеться давати.

То просять опублікувати розрахунок вартості проїзду у громадському транспорті Тернополя. Про це сайт Про Те писав у публікації «Тернопільській міській раді доведеться дати відповідь на дуже складне запитання».

А ось Олег Ярославович Верес пішов ще далі. Він зареєстрував петицію, згідно з якою просить оприлюднити назви фірм, які отримують підряди від міської ради. Дуже хочеться авторові петиції довідатися, кому і за що міська влада виплачує бюджетні кошти.

Для цього навіть пропонує на сайті міської ради створити розділ – «Вони працюють для міста».

На жаль, поки що тернополяни не проявляють надмірної активності щодо підтримки цієї петиції. Станом на сьогодні підписалося всього 22 людини. А шкода. І справді, було б цікаво довідатися, кому, скільки і за що сплачують наші з вами гроші.

А якщо у цей розділ ще додати пункт «Нічого не роблять, але гроші отримали», буде значно цікавіше. Хто ще не забув так званий «сніговий апокаліпсис», зрозуміє про що йде мова.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ