Як відомі тернополяни роздягалися перед камерами (Фото 18+)

0
1889

НадалСвої фотографії у стилі «Ню» окремі представники влади й інші публічні люди опублікували у соціальних мережах. Хтось на тих світлинах вийшов гарним і фігуровим, ну, а дехто, м’яко кажучи, не зміг опанувати емоції при зануренні в крижану воду.

На першому місці, звичайно, міський голова Сергій Надал. Щороку разом із соколятами він занурюється у моржатнику. Тернопільські моржі з того дуже тішаться.

Но, – каже морж Іван. – Надал по воді ходе, як святий Петро.

Його колєги на те кивають головами. І справді Йордан для них, то – світла подія. Адже  ніхто вже не дивиться в цей день на моржів, як на диваків. А навпаки, навіть, якось так – з повагою.

БогомолДруге місце в цьому році, ( за моїм особистим рейтингом), займає головний поліціянт Тернополя – Олександр Богомол. Он, як всі його друзі на фото кривляються. А він – нє. Стоїть гонорово. Все, як належить людині з такою посадою.

Третє місце зайняли всі інші люди, а таких було на озері і в парку «Топільче» дуже багато, більше, як в будь-який інший день. Тому їм – третє місце. Треба ж і народ відзначити. А не тільки владних. Їм і так постійно вся слава.

Кажуть, Йорданська вода змиває гріхи. Надіюсь, що сьогодні вода допомогла відомим й невідомим тернополянам.

Воксана ШВАРЦ

фото – із соціальних мереж

інші

інші 1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ